• ar
    • en
    • ru

exporter of milk powders and milk-based powder blends for biscuits, candy, chocolate, ice-cream, milk-based desserts, milk-based drinks, dried soups, sauces and more.

exporter of milk powders and milk-based powder blends for biscuits, candy, chocolate, ice-cream, milk-based desserts, milk-based drinks, dried soups, sauces and more.

Our partners

Co-partner in China

Liaoning Zhonglong International Trade Co.
Aadress: No.1, No.5-1 building, Gaoshan road west, Shuncheng district,Fushun city,Liaoning province,China

Co-partner in Middle East

Po Box :16136, Dubai.
United Arab Emirates
Tel: +971(4)2290944
Fax: +971(4)2291123
E-mail : info@alsaqrtrading.com
website:www.alsaqrtrading.com

Co-partner in Dhaka, Bangladesh

Wiseman Guidance LLC.
Nam Village, House No 06(C4) ,
Road 02 Banani ,Dhaka 1213 , Bangladesh
Ph : +8801819238628

EU48686 HEALTHY FOOD

Rakendusuuring: Biotechnologically enriched health promoting microbial and nutritional additives
– alamprojekti teostamise periood: 01.07.2015-31.12.2022
– toetuse summa: 164 304 EUR
– alamprojekti lühikirjeldus:
Alamprojekt on keskendunud leidmaks preventatiivseid lahendusi mõningate kaasaegsetele inimtervist puudutavatele väljakutsetele (haigus-eelsete seisundite nagu pre-diabeet, kõrgenenud kolesteroolitase, pre-hüpertensioon jne, mille puhul pole ravi veel näidustatud, kuid mis muutuvad lähitulevikus tervishoiusüsteemi koormavateks probleemideks).
Teaduspõhised kontsentreeritud toitainete sisaldusega funktsionaalsed toidud, mis sisaldavad tervistavate omadustega baktereid, nende poolt toodetud bioaktiivsed ühendeid on looduslähedased võimalused inimeste tervise ning heaolu toetamiseks.
– eesmärk ja tulemus
Alamprojekti eesmärgiks on teaduspõhiselt välja arendada uudsed, hästi kirjeldatud ning patenteeritud ja tervist toetatavate omadustega mikroobitüved ning teadmised, oskusteave ja biotehnoloogiliste platvormide ideoloogia / kontseptsioon(id) üldpopulatsioonile ja konkreetsetele elanikkonnarühmadele suunatud innovaatiliste lisandväärtusega tervislike toodete loomiseks.
Projekti tulemuseks on kontseptsioon ja oskusteave biotehnoloogiliste võtete abil toidu rikastamiseks looduslike metabiootikute ja / või tervist toetavate bakteritega.
– fondi nimetuse, millest toetatakse: EL Regionaalarengu Fond
– projekt on toetatav: Tehnoloogia Arenduskeskuste meetmest.

EU50839 PULBERJOGURT

Käesoleva projekti raames töötatakse välja kodukasutusele suunatud jogurtipulbri valmissegu, mida saab toatemperatuuril säilitada. Jogurti pulbersegu hakkab koosnema kõikidest jogurtilaadse toote saamiseks vajalikest komponentidest ning tarbija ülesandeks on lisada ainult teatud hulga vett ning segada korralikult ja oodata mõnda aega jogurti maitse ja tekstuuri moodustumiseni. Jogurti pulbersegu on ideaalne võimalus kiireks jogurtilaadse toode valmistamiseks kodustes tingimustes säilitades antud hapupiimatootele omast tekstuuri, maitset ja kasulikkust inimorganismile.